Viens no visvairāk aizmirstiem atbildem par malkas krāsniem

January 13, 2017

Ja vēlaties izmantot malku, pārliecinātos, tas ir labi norūdījies. Tas ietaupa daudz malkas. Collecting malkas vārīšanai ir ne tikai apgrūtinoša pūlēties neaizsargātām sievietēm, turklāt tas negatīvi ietekmē malkas plītisvidi. Nopirkt krasninas.lv var šeit.

Ja jūs nolemjat, lai apsildītu ar koka, jums probably’ll būt diezgan priecīgi jūs. Par kaut ko senu un diezgan viegli, koka siltums ir patiesi diezgan iesaistīta. Tas ir viens no ekonomiskākajiem veidiem, kā siltumu jūsu mājās.

Daudzi cilvēki faktiski iepriecinās veicot vai apstrādes malkas avotu izmantošanas vai līdzeklis, lai sazināties ar ārā. Visi malkas sastāv no ūdens. Ļoti labākais malkas izmantošanu ir atkarīga no daudziem faktoriem. Tas ir tik lietotājam draudzīgs un man nav nepieciešams izmantot pārāk daudz malkas, ko es parasti iekasēt no reģiona ap manu māju.

Ir daudz metodes, lai saprastu, vai koks ir pareizi norūdījies. Viena veida koka var jāaizsargā 1 personas un ienīst citu. Ir pāris lietas, jūs varat meklēt, lai redzētu, vai koksne plānojat iegādāties, ir garšvielām vai nav. Tas ir arī svarīgi domāt par iepirkšanu jūsu koksni no labi apsaimniekotiem mežiem, jo tie uzlabo bioloģisko daudzveidību, atbalsta darbu mežsaimniecības uzņēmējdarbību un acīmredzot nodrošināt ir pietiekami daudz koku, lai ietilptu nākotnes prasības turpmākajos gados. Blīvs, lēnas degšanas koka paredz vislabāko siltumu. Svaigi novāktas koks sastāv no dabiski liels daudzums ūdens, starp 65-90%, pamatojoties uz sugu. Dažādas koka un koku veidi tiek piedāvāti dažādos reģionos tauta.

Kāpēc gandrīz visu, ko esat iemācījušies par malkas plītis ir nepareizi

granulu krāsns var būt izcils veids, kā apsildīt savu māju. Ja jūs izvēlaties, lai lemtu par koka granulu plīts, mēģināt atrast speciālistu tirgotājs, kas darbojas jau ļoti ilgu laiku, un, kas saprot objektu, nevis masu tirdzniecības centrus, Gulland Valstis. Tātad, ja jūs domājat par koka granulu plīts, es ļoti iesakām tos.

krāsnis izmantot gudrs inovācijas. Koka krāsnis var izmantot standarta mūra skursteņi, bet papildus rūpnīcā iebūvētu metāla skursteņiem, kas varētu tikt izveidotas daudzveidīgā atlases vietās, kur mūra skurstenis nav iespējama. Tādējādi koka plīts, šķiet, ir pienācīgas investīcijas. Koksnes dedzināšanas krāsnis ir ļoti populārs, un ir pienācis būt uzmanības daudzās mājās. Daži vairāk kompaktas koka krāsnis īpaši var pieprasīt žurnālu izmēri, kas ir kompaktāki nekā standarta. Noņemot neapliecināts koka plīts nav nepieciešama, ja jūs pērkat vai pārdošanas mājās. Mēģina atrast labu par Lookout, pilnīgi brīvi stāvoša koka plīts ieņemt vietu esoša mūra kamīna, bet es nedomāju, tiešām vēlas, lai pazudināt izskatu kamīna ar ieliktni.

Dzīve pēc malkas plītis

granulu krāsnis ir vēl viens siltuma avots izvēle jūsu mājās, un mēs esam uz tiem citā rakstā. IFF tas ir gadījumā dažas šķirnes plīts jūs varat izvēlēties, lai izveidotu, ir sarakstīti šeit. Turklāt, izmantojot Upesi krāsni vajag ievērojamas izmaiņas no kā Indijas ciema gatavot, jo tā mālu virsmas notiek laikā, lai siltuma un neveicina nosūtīšanai siltumu no mazu daudzumu degvielas.